Annelie Johansson, samordnare Nätverket 50/50, info@natverket5050.se

Kontakt medlemsorganisationernas representanter:

Erik Hasselgärde/Kulturens, erik(at)kulturens.se
Herman Geijer/ABF, herman.geijer(at)abf.se
Kristina Wicksell/Jämställd Festival samt Make Equal, kristina(at)jamstalldfestival.se
Jonas Kofod/Studiefrämjandet, jonas.kofod(at)studieframjandet.se
Magnus Pejlert/Sensus, magnus.pejlert(at)sensus.se
Elin Borgvall-Piel/NBV, elin.borgvall-piel(at)nbv.se
Sara Thorstensson/Bilda, sara.thorstensson(at)bilda.nu
Emeli Ek/SV, emeli.ek@sv.se
Anna Lindholm/Simba anna@simbasweden.se
Julia Wiel/KulturUngdom julia@kulturungdom.se
Emil Alstermark/Medborgarskolan emil.alstermark@medborgarskolan.se
natverketfeb2015